ASA SIŽETA KOMĒDIJA “VĪRIEŠU MEDĪBAS”

10.12 otrdiena 19:00

2019.gada  10.decembrī plkst. 19:00

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle

 

Organizators: SIA “SIRANO”

Pasākuma valoda: krievu

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma ilgums:  2 st.

Vieta invalīdiem ratiņkrēslā: ir

Biļešu cenas: 9.60 – 30.00 EUR

Pensionāriem, skatītājiem ar īpašām vajadzībām (I un II invaliditātes grupa), skolēniem, pilna laika studentiem - 20% atlaide biļešu iegādei

Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Biļešu iegādes vietas: Biļešu serviss kasēs, www. bilesuserviss.lv,

Informācijai: 2232 0895
Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV

10.decembrī Daugavpils Kultūras pilī – asa sižeta komēdija “Vīriešu medības”. Galvenā varone – ekstravaganta skaistule. Par viņu sapņo ikviens vīrietis, tikai ne pašas vīrs. Ilgās pēc asām izjūtām un spilgtiem iespaidiem viņa iepazīstas ar inteliģentu jaunekli. Kaprīzā dāma jaunajam paziņam ātri liek ienirt negrozāmu notikumu atvarā. Jaunā vīrieša dzīve pārvēršas par īstu haosu. Atmosfēra aizvien vairāk saasinās. Kā izgrozīties? Tā ir mīkla, kam jārod atbilde. Izrādē ir gan izsmalcināts humors, emociju viļņi, negaidītas atzīšanās un viltība, gan, protams, mīlestība. Negaidītais noslēgums vēlreiz apstiprina: esi piesardzīgs ar savām vēlmēm, tās dažkārt var piepildīties!

Aizraujošā, dinamiskā komēdija iepatiksies visiem, savukārt izcilā aktieru trupa dāvā īpašu šarmu iestudējumam un padara izrādi neaizmirstamu.

Lomās:
Staņislavs Bondarenko
Ivans Židkovs
Anna Mihailovska

Žanrs: komēdija
Ilgums: 2 stundas ar starpbrīdi
Vecuma ierobežojums: 16+

Aicinām noskatīties aizraujošu komēdiju par mīlestību un tās niķiem. Izrāde “Vīriešu medības” ir lielisks stāsts par skaistuli, kura pārdzīvo vīra neuzmanības dēļ. Galvenā varone alkst no jauna izbaudīt asas izjūtas un gūt jaunus iespaidus. Viņa iepazīstas ar inteliģentu, savaldīgu vīrieti un ierauj viņu emociju un notikumu virpulī. Sižeta fināls būs neparedzams!
Iestudējumā ir visas labas komēdijas un melodrāmas nianses: humors, negaidīti sižeta pavērsieni, mīlas pārdzīvojumi.
Izrādi apmeklēt aicināti interesenti no 16 gadu vecuma. Izrāde ilgst divas stundas ar starpbrīdi.
Režisors – Vladimirs Motašņovs

AKTIERI:
STAŅISLAVS BONDARENKO
2006. gadā absolvējis Krievijas Valsts teātra mākslas institūtu (Pāvela Homska darbnīca).
Mossoveta teātra aktieris.
Piedalījies vairāk nekā 60 filmu un seriālu uzņemšanā (30 galvenās lomas), tostarp: “Provinciāle”, “Grēks”, “Māmulīt”, “Anka no Moldavankas”, “Mīlas vārdā” u.c.

ANNA MIHAILOVSKA

Krievijas Valsts kinematogrāfijas institūta absolvente (Vladimira Grammatikova kurss). Mossoveta teātra aktrise, piedalās sešās pašreizējā repertuāra izrādēs. Bieži piedalās filmās un seriālos (35 lomas, tostarp 15 galvenās lomas). Filmas un seriāli: “Jauniešu komanda”, “Visskaistākā”, “Barviha”, “Margoša”, “Eņģelis sirdī”, “Kapteine”.

IVANS ŽIDKOVS

A.Čehova vārdā nosauktā Maskavas Mākslas teātra skolas-studijas absolvents, strādājis teātrī Oļega Tabakova vadībā un A.Čehova vārdā nosauktajā Maskavas Mākslas teātrī. Piedalījies vairāk nekā 60 filmās un seriālos (vairāk nekā 30 galvenās lomas). Starp tiem ir “Kareivji”, “Negaisa vārti”, “Mīla kā jau mīla”, “Baltā vārna”, “Sibīrijas princis”, “Otrā laulība”, “Pa kluso visai pasaulei”, “Pērles”, “Sveša laime”, “Divas sievas”.

Images