BRĀĻI PONOMARENKO « SMIEKLĪGS UN VĒL SMIEKLĪGĀKS »

25.11 piektdiena 18:00

2017.gada 25.novembrī plkst. 18:00

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle 

 

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma

Pasākuma valoda: krievu

Vieta invalīdiem ratiņkrēslā: ir

Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Pasākuma ilgums: ~ 2 h

Bezmaksas ieeja: nav paredzēta

Biļešu cenas: 12.00 – 20.00 EUR

Biļešu iegādes vietas: Daugavpils Kultūras pils kase, tirdzniecības centrs „Ditton Nams” (paviljons „Pasāža”, biļešu kase), tirdzniecības centrs „Solo” kase „Biļešu serviss”, www.bilesuserviss.lv

Aleksandrs un Valērijs Ponomarenko piedāvā savu jauno programmu “Smieklīgs un vēl smieklīgāks “. Uzdāviniet sev lielisku iespēju no sirds izsmieties!

Brāļu Ponomarenko koncerti – tie ir asprātīgi numuri ar dzirkstošu humoru, kurš nav vulgārs vai rupjš, bet ir viegls, smalks un patiešām labsirdīgs. Tieši ar to brāļi izceļas pārējo humoristu plejādē. Un, iespējams, vēl ar to, ka tā nav vienkārši parodiju zvaigzne, bet gan dubultzvaigzne!

Savos koncertos viņi izmanto visu daudzveidīgo parodiju jomas arsenālu: slavenā “Pilsētiņa”, Aleksandrs Rozenbaums, Mihails Zadornovs, Mihails Bojarskis, Leonīds Agutins, Baraks Obama un daudzi citi.      

Brāļu Ponomarenko aicinājums – dāvāt cilvēkiem prieku, uzlabot garastāvokli, likt no sirds izsmieties. Viņu koncertos valda vienkārši neiedomājama atmosfēra: publika smejas un lej prieka asaras, bet sliktu omu kā ar roku noņem.

Images