DEJU TEĀTRIS “ISKUŠENIE” ŠOVS LIETŪ – 2 “ELPOJOT TEVI”

09.12 piektdiena 19:00

2017.gada 9.decembrī plkst. 19:00

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle 

 

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma

Pasākuma valoda: krievu

Vieta invalīdiem ratiņkrēslā: ir

Pasākuma ilgums: ~ 2 h

Bezmaksas ieeja: nav paredzēta

Biļešu cenas: 15.00 – 25.00 EUR

Biļešu iegādes vietas: Daugavpils Kultūras pils kase, tirdzniecības centrs „Ditton Nams” (paviljons „Pasāža”, biļešu kase), tirdzniecības centrs „Solo” kase „Biļešu serviss”, www.bilesuserviss.lv

Tas ir sensacionālās izrādes lietū „Starp mani un tevi” turpinājums. Tomēr uzvedums ir patstāvīgs un nav atkarīgs no pirmās daļas noskatīšanās.

Enerģija un draivs, humors un pozitīvisms, romantika un mīlestība un, protams, dejas lietū! Emociju pārpilnība nodrošināta!!!

Cik bieži attiecībās ar mīļotajiem mēs nonācām līdz galējai robežai un bijām gatavi saraut visu, kas gadiem mūs saistīja?

Cik bieži mēs aizdomājāmies par to, ka jānovērtē dzīve? Mūsdienu pasaulē šie jautājumi aizvien biežāk sāk nedot mums mieru. Sarežģīts mīlas stāsts, kurā galvenais varonis pārvērtē savas attiecības ar mīļoto. Stāstītājs dalās ar savu pieredzi, sakrājušo aizvainojumu, par it kā zudušo mīlestību.

Bet monologa procesā viņš saprot, ka nevajadzēja novest attiecības līdz pārtraukšanai, lai saprastu, cik ļoti viņš un viņa bija dārgi viens otram. Teātra aktieri pārdzīvojumus un spilgtas emocijas pusotras stundas nodod zālei ar ķermeņa plastiku. Visas darbības papildina brīnišķīgas muzikālas kompozīcijas.

Finālā deju numuri tiek izpildīti zem ūdens šaltīs.
Ar teātra un kino aktiera Aleksandra Milovidova piedalīšanos.

Autors, režisors, horeogrāfijas iestudētājs – Rustams Nadiršins

Images