IGORS AKSJUTA, ALEKSEJS ROMS, SVETLANA ŠIMANSKAJA KONCERTPROGRAMMĀ “TAS VISS IR TEV”

12.03 ceturtdiena 18:30

2020.gada  12.martā plkst. 18:30

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle 

Organizators: SIA “AZ Events

Pasākuma valoda: krievu, angļu

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma

Pasākuma ilgums: 2 stundas 30 minūtes

Vieta invalīdiem ratiņkrēslā: ir

Biļešu cenas: 10.00 –15.00 EUR

Bezmaksas ieeja: nav paredzēta

Biļešu iegādes vietas: tirdzniecības centrs “Ditton Nams” (paviljons “Pasāža”, biļešu kase), Daugavpils Kultūras pils biļešu kase,  Biļešu serviss kasēs, www. bilesuserviss.lv

“Tas viss ir Tev”

Šis nosaukums ir dots vienai no labākajām Baltkrievijas mākslinieku koncertprogrammām.

Šī būs dvēseliska saruna starp klausītāju un mākslinieku labas mūzikas valodā. Koncerta laikā izskanēs kā jaunās dziesmas, tā arī sen iemīlētie hīti estrādes un liriskā šansona žanrā.

Koncertā piedalīsies:

Aleksejs Roms (viens no labākajiem Baltkrievijas šansona izpildītājiem, dziedātājs ar fantastisku un neaizmirstamu balsi. Viņš ir plaši pazīstams ne tikai savas valsts teritorijā, bet arī pāri tās robežām.)

Igors Aksjuta (ļoti talantīgs izpildītājs un komponists, kurš raksta dziesmas ļoti  daudziem dziedātājiem, un ir vairāku hītu autors. Komponists ar nepārspējamu mūzikas izjūtu, “Baltkrievijas Doktora Šlāgera” dalībnieks.)

Svetlana Šimanskaja (dziedātāja, dzejniece, republikas festivālu un konkursu laureāte, pasākumu vadītāja un organizatore, Minskas vokālās studijas “Artis Nova” vadītāja)

“Tas viss ir Tev”- tā ir harmoniski melodiska koncertprogramma, kura nevienu neatstās vienaldzīgu. Tur skanēs sirdi aizkustinošas dziesmas dzīvā izpildījumā - tā ir lirika, dzīvā mūzika un ŠANSONS!

Images