“TRĪS KAĶI. JAUNAGADA DĀVANAS” BĒRNU IZRĀDE

16.12 pirmdiena 18:00

2019.gada  16.decembrī plkst. 18:00

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle

 

Organizators: SIA “Alintana

Pasākuma valoda:  krievu

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma

Pasākuma ilgums: 1 st.

Biļešu cenas: 8.00 – 15.00 EUR

Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Biļešu iegādes vietas: tirdzniecības centrs “Ditton Nams” (paviljons “Pasāža”, biļešu kase), Daugavpils Kultūras pils biļešu kase,  Biļešu serviss kasēs, www. bilesuserviss.lv

Jaunais gads jau pavisam drīz! Svētkus ar nepacietību gaida gan bērni, gan pieaugušie. Lūk, un kaķēni nolēma sagatavoties tā pamatīgi...

Rīts ģimenē sākās neparasti – mamma un tētis palika mājās, jo Jaungada svinēšanai jāpaspēj sarūpēt īstus svētkus! Bet, jebkuriem labiem svētkiem nepieciešami priekšnesumi un dāvanas. Tā ka no paša rīta Karameļka, Koržiks un Kompots sāk gatavoties Jaunajam gadam!
Izrādē kaķēni kopā ar mazajiem skatītājiem uzzinās, kā vecākiem sarūpēt vislabāko dāvanu, kas patiks pilnīgi ikvienam, iemācīsies jauko jaungada deju, nodziedās dziesmiņu un būs daudz jautrību!

Šovā jūs gaida:

• Satikšanās ar varoņiem! Visi trīs kaķēni uz vienas skatuves: Karameļka, Koržiks un Kompots, nu un, protams, Kaķene Mamma un Kaķis Tētis! Kas tāds vēl nav bijis!
• Aizraujošas dejas, jautras dziesmas un joku jūra!
• Aizraujošas, interaktīvas spēles ar bērniem. Izrādes darbība notiks ne tikai uz skatuves, bet arī skatītāju zālē! Jūsu bērns būs tieši iesaistīts izrādē!
• Jaungada eglīte un īsto svētku atmosfēra!

Images