III starptautiskais bērnu un jauniešu cirka mākslas festivāls „PARAD ALLE”

2008.gada 22-23. novembrī


DALĪBNIEKI:

7 VALSTIS, 67 DALĪBNIEKI

1. Zviedrija, Norrköping, „Norrköping Ungdoms Cirkus”

   

2. Krievija, Gatčina, Tautas cirks „Grotesk”

 

3. Ukraina, Berdičeva, Cirka studija „Čudaki”

 

4. Baltkrievija, Šarkovsčina, Cirka studija „Mečta”

 

5. Lietuva, Kauņa, „Ažuolyno meškučiai cirkas”

  

6. Igaunija, Tallina, Cirka studija „Тallinn bojs”

7. Latvija, Rīga, „Rīgas cirks”

  

8. Latvija, Salaspils, Cirka studija „Arlekīns”

 

9. Latvija, Daugavpils, Cirka studija „JAUNĪBA”

  
  

Nominācijas:

GRAND PRIX

Karina Rudnickaja, Jurij Kuzinskij
„Mūzikas lādīte”
Ukraina, Berdičeva, Cirka studija „Čudaki”

 

Augstvērtīga izpildījuma meistarība

Galina Koldan, Nadezda Guseva, Irina Sivačonok, Lāsma Dagile
Akrobātiska grupa
Latvija, Salaspils, Cirka studija „Arlekīns”

 

Augstu sarežģītības pakāpi sniegumā

Veronika Boiko, Svetlana Kohan, Darja Poļakova, Tatjana Serova
Spēle ar diabolo
Krievija, Gatčina, Tautas cirks „Grotesk”

 

Oriģinālāko numura kompozīciju

Dmitrij Dorosconok
Ekvilibrs uz trēpēm „Drosmīgs”
Baltkrievija, Šarkovsčina, Cirka studija „Mečta”

 

Labāko mākslinieka tēlu

Artur Laskovnev, Aleksandra Borodina, Marika Pajula, Georg Kuļbok, Anastasija Čačibaja, Kristina Zubkova, Pavel Špingoļc , Nikita Pikulenko, Dmitrij Sokirskij, Sofija Romanenko, Rene Ber
Akrobātisks ansamblis „Tallinn Boys”
Igaunija, Tallina, Cirka studija „Тallinn bojs”

 

Labāko skatuves tērpu

Elin Andersson, Angelica Knudsson, ElinorKastensson, Mimmi Gardstrom
Grupas kaučuks
Zviedrija, Norrköping, „Cirkus & Variete”

Festivāla jaunākiem dalībniekiem

Karina Rudnickaja, Jurij Kuzinskij
„Mūzikas lādīte”
Ukraina, Berdičeva, Cirka studija „Čudaki”

Miss Elegance

Daiga Vilniņa
Gaisa vingrotāja riņķī
Latvija, Rīga, „Rīgas cirks”

 

Misters Elegance

Andrei Golubničij
Akrobātiska etīde – „Čarlijs”
Ukraina, Berdičeva, Cirka studija „Čudaki”

 

Skatītāju simpātiju balva

Jūlija Prokopčuk
Hula-hupi
Latvija, Daugavpils, Cirka studija „JAUNĪBA”

 

Žūriju locekļi:

Vitolds Birkhans - (Zviedrija, Norrköping)

žūriju priekšsēdētājs

Lolita Lipinska – (Latvija, Rīga)

Rīgas cirka direktore

Aleksandrs Rudzs (Latvija, Daugavpils)

Daugavpils Kultūras pils vadītājs

Jevgeņijs Čirkovs - (Latvija, Daugavpils)

Cirka studijas „JAUNĪBA” vadītājs

Jevgeņijs Curko – (Krievija, Sanktpēterburga)

Nopelniem bagāts kultūras darbinieks, Tautas cirka „Grotesk” vadītājs

  

Klauni:

Viktors Pavlovs (Latvija, Rīga)

Vytautas Dirzininkas (Lietuva, Kauņa)

  

Cirka mākslinieki:

Mikolas Zabovas (Lietuva)

Monika (Lietuva)

Dzīvnieki:

Baloži

Lāči

Pitons (Lietuva)

Images