IV starptautiskais bērnu un jauniešu cirka mākslas festivāls "PARAD ALLE”

2010.GADA 1.-4.JŪLIJĀ

„Pārrobežu teritorijas atraktivitātes veicināšana, paaugstinot kultūras iestāžu vadības efektivitāti” Nr.LLI-017 (Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.–2013.gadam) Eiropas projekta ietvaros

 
DALĪBNIEKI:  

8 VALSTIS,   70 DALĪBNIEKI

1. Zviedrija, Norrköping, „Norrköping Ungdoms Cirkus”

       

2. Šveice, Lugāno, Lidijas Golovkovas cirka studija

   

3. Krievija, Sanktpēterburga, Cirks „Rovesnik”

   

4. Krievija, Gatčina, Tautas cirks „Grotesk”

   

5. Krievija, Dzerdžinska, Tautas kolektīvs „Cirk druzei”

   

6. Baltkrievija, Novopolocka, Kultūras pils „Naftan” Cirks „Junostj”

   

7. Lietuva, Kauņa, „Ažuolyno meškučiai cirkas”

  

8. Latvija, Rīga, Cirka studija „Jaunība”

  

9. Latvija, Daugavpils, Cirka studija „JAUNĪBA”

     

10. Latvija, Rīga, „Rīgas cirks” direktore Lolita Lipinska

Nominācijas:

GRAND PRIX

Elizaveta Reznichenko
Oriģinālais kaučuks
Krievija, Sanktpēterburga, Cirks „Rovesnik”

 

Labākais cirka mākslas kolektīvs

Viktorija Pugačova, Elina Iljina, Veronika Popova, Anastasija Muravjova, Anastasija Volgina, Jūlija Rudjonok
Antipods „Ikarijas spēles”
Baltkrievija, Novopolocka, Kultūras pils „Naftan”, Priekšzīmīgs cirks „Junostj”

 

Labākais izpildītājs

Džada Maspoli
„Jūrnieks” - Gaisa vingrotāja lentā
Šveice, Lugāno, Lidijas Golovkovas cirka studija

 

Visoriģinālākā kompozīcija

Marina Fjodorova, Aleksandrs Pšeničnaja, Anastasija Pšeničnaja, Aljona Žilina, Nataļja Rodionova, Ksenija Bessonova, Elizaveta Reznichenko
Grupas kaučuks
Krievija, Sanktpēterburga, Cirks „Rovesnik”

 

Visoriģinālākā kompozīcija

Felicia Andersson, Emma Sandvall, Mishel Lindh, Linnea Prutc, Sofia Renbjork, Adina Andersson, Ella Kolldin
Lecamauklas
Zviedrija, Norrköping, „Norrköping Ungdoms Cirkus”

 

Visoriģinālākā kompozīcija

Marjana Terenina, Anastasija Ananjeva, Alianna Neibaure, Viola Bogdanova, Ksenija Buslovska
Monocikli
Latvija, Rīga, Cirka studija „Jaunība”

 

Labākās izpildīšanas prasmes

Sergej Kudaev
Roku ekvilibrs
Baltkrievija, Novopolocka, Kultūras pils „Naftan”, Priekšzīmīgs cirks „Junostj"

 

Labākais mākslas tēls

Anastasija Sorokina, Jana Murašova
„Jautri pavāri” - ekvilibrs uz spolēm
Krievija, Dzerdžinska, Tautas kolektīvs „Cirk druzei”

 

Labākais tērps

Anastasija Bazulina, Vladislava Bazulina
Plastiska etīde
Krievija, Gatčina, Tautas cirks „Grotesk”

 

Miss Elegance

Arina Šustova
Gaisa vingrotāja riņķī
Krievija, Dzerdžinska, Tautas kolektīvs „Cirk druzei”

 

Misters Elegance

Konstantin Mošnikov
Hula-hupi uz bumbas
Krievija, Gatčina, Tautas cirks „Grotesk”

 

Specbalvas

Paša drosmīgākā dresētāja

Marija Zobovaite
Numurs ar pitonu
Lietuva, Kauņa, „Ąžuolyno meškučių cirkas”

 

Skatītāju simpātiju balva

Nataļja Rodionova
Gaisa vingrotāja uz lentās
Krievija, Sanktpēterburga, Cirks „Rovesnik”

 

Festivāla jaunākai dalībniecei

Ksenija Buslovska
Monocikli
Latvija, Rīga, Cirka studija „Jaunība”

Žūriju priekšsēdētāja Vitolda Birkhansa specbalva

Diana Nikuličeva
Antipods
Latvija, Daugavpils, Cirka studija „JAUNĪBA”

 

Rīgas cirka direktores Lolitas Lipinskas specbalva

Vitālijs Maksimovičs
Žonglieris
Latvija, Daugavpils, Cirka studija „JAUNĪBA”

 

Žūriju locekļi:

Vitolds Birkhans - (Zviedrija, Norrköping)

žūriju priekšsēdētājs, „PARAD ALLE” režisors, „Norrköpings Ungdoms Cirkus” vadītājs

Lolita Lipinska – (Latvija, Rīga)

Rīgas cirka direktore

Jevgeņijs Curko - (Krievija, Gatčina)

Nopelniem bagāts kultūras darbinieks, Tautas cirka „Grotesk” vadītājs

Aleksandrs Rudzs - (Latvija, Daugavpils)

Daugavpils Kultūras pils vadītājs

Jevgeņijs Čirkovs - (Latvija, Daugavpils)

Cirka studijas „JAUNĪBA” vadītājs

Klauns:

Vytautas Dirzininkas (Lietuva, Kauņa)

Koncertu vadītāji:

Viktors Jancevičs (Latvija, Daugavpils)

Māris Korsiets (Latvija, Daugavpils)

 

Dzīvnieki:

Lācis

 

Suņi (Lietuva)

Baloži

  

Pitons

 

Images