V starptautiskais bērnu un jauniešu cirka mākslas festivāls „PARAD ALLE”

2011.gada 11.-12.novembrī

   
DALĪBNIEKI:  

7 VALSTIS,  109 DALĪBNIEKI

  
   

1. Zviedrija, Norrköping, „Norrköping Ungdoms Cirkus”

 

2. Šveice, Lugano, Lidijas Golovkovas cirka studija

3. Krievija, Gatčina, Tautas cirks „Grotesk”

4. Krievija, Dzerdžinska, Tautas kolektīvs „Cirk druzei”

 

5. Krievija, Permj, Cirka mākslas studija „Princessi cirka”

   

6. Krievija, Kaļiņingrada, Cirka studija „Nadeždi 21 veka”

 

7. Baltkrievija, Orša, Cirka studija „Fantazjori”

   

8. Baltkrievija, Orša, Cirka studija „Feerija”

9. Baltkrievija, Šarkovsčina, Cirka studija „Mečta”

10. Ukraina, Jalta, Tautas cirks „Parad nadežd”

11. Ukraina, Berdičeva, Cirka studija „Čudaki”

 

12. Lietuva, Šakija, Cirka studija „Šupsena”

13. Latvija, Rīga, Rīgas cirka studija „Cirka zvaigžņu fabrika”

14. Latvija, Daugavpils, Cirka studija „JAUNĪBA”

   

Nominācijas:

GRAND PRIX

Arsenij Hrapeičuk
Ekvilibrs - „Avatar”
Ukraina, Berdičeva, Cirka studija „Čudaki”

  

Labākais cirka mākslas kolektīvs

Sara Аndersson, Michelle Lindh, Emma Sandvall, Sofia Renbjörk, Jenny Kemppainen, Linnea Prytz, Ella Colldin Flintberg
Zviedrija, Norrköping, „Norrköping Ungdoms Cirkus”

 

Labākais izpildītājs

Aļona Žuk
Plastika-ekvilibrs - „Ceļotaja”
Ukraina, Berdičeva, Cirka studija „Čudaki”

  

Visoriģinālākā kompozīcija

Enea Rossetti, Delia Zollinger
Gaisa vingrošana
Šveice, Lugano, Lidijas Golovkovas cirka studija

 

Labākās izpildīšanas prasmes

Nataļja Ejorjkova, Arina Šustova
Akrobātisks duets
Krievija, Dzerdžinska, Tautas kolektīvs „Cirk druzei”

  

Labākais mākslas tēls

Dmitrij Dorosconok
Ekvilibrs trepēs – „Erglis”
Baltkrievija, Šarkovsčina, Cirka studija „Mečta”

  

Labākais tērps

Darja Baškova
Ekvilibrs uz spolēm
Baltkrievija, Orša, Cirka studija „Fantazjori”

  

Miss Elegance

Ļubova Korjaikina
Žonglieris monociklā
Krievija, Kaļiņingrada, Cirka studija „Nadeždi 21 veka”

  

Misters Elegance

Juras Pratusevičius
Ekvilibrs monociklā
Lietuva, Šakija, Cirka studija „Šupsena”

   

Žūriju locekļi:

Vitolds Birkhans - (Zviedrija, Norrköping)

žūriju priekšsēdētājs, „PARAD ALLE” režisors, „Norrköpings Ungdoms Cirkus” vadītājs

Lolita Lipinska – (Latvija, Rīga)

Rīgas cirka direktore

Nataļja Lebedinskaja – (Krievija, Kaļiņingrada)

Cirka studijas „Nadeždi 21 veka” vadītāja

Lidija Migani – (Šveice, Lugano)

Lidijas Golovkovas cirka studijas vadītāja

Jevgeņijs Čirkovs - (Latvija, Daugavpils)

Cirka studijas „JAUNĪBA” vadītājs

Jevgeņijs Curko – (Krievija, Gatčina)

Nopelniem bagāts kultūras darbinieks, Tautas cirka „Grotesk” vadītājs

Klauns:

Genadijs Kantarovičs (Latvija, Rīga)

     

Koncertu vadītāji:

Viktors Jancevičs (Latvija, Daugavpils)

Aleksandra (Latvija, Daugavpils)

Dzīvnieki:

Baloži

   

Suņi (Lietuva)

Images