VII starptautiskais bērnu un jauniešu cirka mākslas festivāls „PARAD ALLE”

2013.GADA 18.-19.OKTOBRĪ

DALĪBNIEKI

6 VALSTIS,    85 DALĪBNIEKI

Festivālā varēs piedalīties bērnu-jauniešu cirka kolektīvi vai atsevišķi izpildītāji sekojošās vecuma grupās:

  • līdz 10 gadiem
  • 11-14 gadi
  • 15-20 gadi

Labākie festivāla mākslinieki tiks apbalvoti ar diplomiem un balvām sekojošās kategorijās:

  • festivāla GRAND - PRIX
  • 1 pakāpes laureāts (3 vecumgrupās)
  • 2 pakāpes laureāts (3 vecumgrupās)
  • 3 pakāpes laureāts (3 vecumgrupās)

Festivāla viesi, sponsori vai organizatori var nodibināt papildus speciālās balvas un suvenīrus

 

 

1. Šveice, Lugāno. Lidijas Golovkovas cirka studija.

2. Krievija, Sanktpēterburga. Cirka kolektīvs „Rovesnik na Neve”.

3. Krievija, Gatčina. Tautas cirks „Grotesk”.

 

4. Krievija, Dzerdžinska. Tautas kolektīvs „Cirk druzei”.

 

5. Ukraina, Luganska. Tautas cirks „Rodnik”.

    

6. Baltkrievija, Orša. Cirka kolektīvs „Feerija”.

 

7. Baltkrievija, Mozir. Cirka mākslas studija „Arēna”.

  

8. Lietuva, Šakija. Cirka studija „Šupsena”.

 

9. Latvija, Rīga. Rīgas cirka studija„Cirka zvaigžņu fabrika”.

 

10. Latvija, Rīga. Cirka studija „Jaunība”.

11. Latvija, Daugavpils. Diāna Nikuličeva.

  

12. Latvija, Salaspils. Cirka studija „Arlekīns”.

 

13. Latvija, Daugavpils. Cirka studija „JAUNĪBA”.

  

Nominācijas:

GRAND – PRIX

Anastasija Škandibina, Andrej Soboļ, Evgenij Grecov, Vladimir Kirjusin
„Leģenda par Kijevu” akrobātika
Ukraina, Luganska, Tautas cirks „Rodnik”

   

I pakāpes laureāts (1. vecumgrupa) līdz 10 gadiem

Agnessa Mamontova, Eva Karimskaja
Kaučuks „Citplanētieši”
Krievija, Sanktpēterburga, Cirka studija „Rovesnik na Neve”

 

I pakāpes laureāts (2 vecumgrupa) 11-14 gadi

Aleksandra Terehanova
Spēle ar hula-hupiem
Krievija, Dzerdžinska, Tautas kolektīvs „Cirk druzei”

 

I pakāpes laureāts (3 vecumgrupa) 15-20 gadi

Jūlija Ivanova, Polina Rudenko, Viktorija Demidovec
Vingrotājas uz trepēm
Baltkrievija, Mozirj, Cirka mākslas studija „Arēna”

  

II pakāpes laureāts (1. vecumgrupa) līdz 10 gadiem

Maksim Bobjor
Ekvilibrs uz spolēm
Baltkrievija, Mozirj, Cirka mākslas studija „Arēna”

  

II pakāpes laureāts (2 vecumgrupa) 11-14 gadi

Uļjna Latipova, Anastasija Gordeeva
„Lelles” Plastiskā etīde
Krievija, Gatčina, Tautas cirks „Grotesk”

 

II pakāpes laureāts (3 vecumgrupa) 15-20 gadi

Julius Kelertas, Juras Pratusevicius, Ruta Kiveryte, Agnė Palubinskaite, Ligita Palubinskaite, Gabija Astrauskaite, Sandra Bendoriute, Gabija Cesnaviciute, Kristina Gaizauskaite, Karolina Isganaityte, Brigita Zinkeviciute, Povilas Palubinskas
Akrobāti ar lecamauklām
Lietuva, Šakija, Cirka studija „Šupsena”

  

III pakāpes laureāts (1. vecumgrupa) līdz 10 gadiem

Viktorija Levina
Gaisa vingrotāja lentās
Baltkrievija, Mozirj, Cirka mākslas studija „Arēna”

 

III pakāpes laureāts (2 vecumgrupa) 11-14 gadi

Luīza Prokofjeva
Plastiskā etīde
Latvija, Daugavpils, Cirka studija „JAUNĪBA”

 

III pakāpes laureāts (3 vecumgrupa) 15-20 gadi

Diāna Nikuličeva
Diabolo
Latvija, Daugavpils

  

Rīgas cirka specbalva

Veronika Fontanella, Džada Maspoli
Gaisa vingrotājas lentās
Šveice, Lugāno, Lidijas Golovkovas cirka studija

   

Rīgas cirka specbalva

Agnessa Mamontova
Gaisa vingrotāja riņķī
Krievija, Sanktpēterburga, Cirka studija „Rovesnik na Neve”

  

Lidijas Golovkovas cirka studijas specbalva

Ksenija Buslovska, Amalija Kozlovska, Daniela Gordeja, Margarita Švecova, Marjana Tereņina, Anna Korotkova, Sofija Zoricova, Robina Zvirgzdiņa
Āfrika. Ekvilibrs uz monocikliem
Latvija, Rīga, Cirka studija „Jaunība”

 

Specbalva no žūriju locekļa Pjatrasa Variakojsa

Iļja Ivancov, Olga Ļeonova, Vlada Mihaļkoviča
Žonglieris
Baltkrievija, Orša, Образцовый Cirka kolektīvs „Feerija”

 

Specbalva no žūriju locekļa Pjatrasa Variakojsa

Vadims Lukjančuks
“Sekrets of the Eas” Kor-de-parel
Latvija, Rīga, Rīgas cirka studija „Cirka zvaigžņu fabrika”

 

Специальный приз от самаритян Риги

Aleksandrs Škoda
„Jautrs zirneklis” Plastiskā etīde
Latvija, Rīga, Rīgas cirka studija „Cirka zvaigžņu fabrika”

 

Cirka „Madigan” specbalva

Juras Pratusevičus
Monocikls Ekvilibristika
Lietuva, Šakija, Cirka studija „Šupsena”

 

Daugavpils Kultūras pils specbalva

Ruta Kiveryte
Burvju šāvēja
Lietuva, Šakija, Cirka studija „Šupsena”

  

Festivāla „PARAD ALLE” organizatoru specbalva

Sofija Tibiletti
„Zirneklis režģī” Gaisa vingrošana
Šveice, Lugāno, Lidijas Golovkovas cirka studija

Festivāla „PARAD ALLE” organizatoru specbalva

Franceska Fazola
Gaisa vingrotāja. Trapece.
Šveice, Lugāno, Lidijas Golovkovas cirka studija

Žūriju locekļi:

Aleksandrs Rudzs - (Latvija, Daugavpils)

žūriju priekšsēdētājs, Daugavpils Kultūras pils vadītājs

Petras Variakojis (Lietuva)

Cirka „Baltija” direktors, Cirka mākslas akadēmijas akadēmiķis

Lolita Lipinska - (Latvija, Rīga)

Rīgas cirka direktore

Jörgen Börsch - (Дания)

Cirka mākslas vēstures speciālists. Cirka aģentūras „Cirkus Fantastico” direktors

   

Klauns:

Mihails Basmanovs (Latvija, Rīga)

 

Koncertu vadītāji:

Kristaps Pavlovs (Latvija, Rīga)

Profesionālie mākslinieki ar dzīvniekiem:

Itana Janušavičene (Lietuva)

     

Images