KARLSONS, mūzikls ģimenei

03.10.2023, 18:00

Cienījamie apmeklētāji!
Informējam, ka svētdien, 21. maijā plkst. 13.00 Daugavpils Kultūras pilī plānotais mūzikls ģimenei “Karlsons” iepriekš neparedzētu tehnisko iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 3. oktobri plkst. 18.00!
Biļetes, kas iegādātas uz izrādi 21. maijā, ir derīgas 3. oktobrī!
Rakstiski uz jautājumiem labprāt atbildēsim e-pastā: sarunas@operetesteatris.lv vai zvanot uz tālr.: 25123143!

 

Ja tomēr apmeklētājiem nav iespējams izrādi apmeklēt jaunajā datumā, var saņemt naudas atmaksu, sūtot biļešu pirkuma numuru uz info@bilesuparadize.lv!

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Uz tikšanos!
Jūsu Operetes teātris

 

 

Operete – muzikāla piedzīvojumu spēle KARLSONS

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta… ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli. Par daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Izrāde domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus. Tātad – mums visiem.

Spēle būs šī muzikālā iestudējuma būtība, kurš kuru pārspēs, pārspēlēs? Vai iespējama šo divu pasauļu satikšanās?… Kaut vai spēlē, fantāzijās… Dzīves spēlē? Noteikti! Ja abas šīs pasaules vieno sapnis. Sapnis, kura aizsākums ir bērnībā.

Karlsons lido atkal un piedzīvojumi turpinās! Lai arī vecāki Brālītim nopērk suni, lai viņš nejustos vientuļi, tik un tā Karlsons ir daudz labāks rotaļu biedrs, jo Karlsons allaž ir brīvs, neatkarīgs, pārdrošs un gatavs draiskulībām.  Spēlei un improvizācijai ir viens dzinējspēks- – akumulēt enerģiju un prieku gan spēlētājos, gan skatītājos. “Es gribu priecāties, citādi nepiedalos, “ saka Karlsons.  Līdzdarbojies bulciņu dzīrēs, spokojies, lido un palaidņojies kopā ar Karlsonu un Brālīti!

“Karlsons – aizraujoša, asprātīga luga par pasauli ar noslēpumu, jo daudzi ir mēģinājuši minēt Karlsona mīklu – kas viņš īstenībā ir; Brālīša fantāzija vai tiešam reāla būtne? Īsta pasaku grāmata, kā formulējis Ērihs Kestners, ir domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem. Mēs arī pieturēsimies pie šīs domas izrādē”, saka izrādes režisors Valdis Lūriņš, piebilstot, ka interesanti būs gan vismazākajiem, gan arī pieaugušajiem.

Muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem veidota pēc Astrīdas Lindgrēnes un Ārnes Oita mūzikla motīviem.

Lomās: Kārlis Rūtentāls, Megija Krista Strautmane, Laura Purena-Kancāne, Tatjana Kalniņa, Sabīne Krilova, Anastasija Dolgoņenko, Elīna Avotiņa, Patrīcija Kozlovska, Elīna Bojarkina, Sandija Dovgane, Inmārs Sikle, Adams Vaicis, Dāvids Loks un arī instrumentālā grupa džeza pianista Madara Kalniņa vadībā.

Iestudējuma atjaunojums. Oriģināla radošā komanda: režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks. scenogrāfs Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece Juta Ķimmenīte.
Muzikālais vadītājs Madars Kalniņš.

Mazajiem skatītājiem nav vecuma ierobežojuma. Biļetes bērniem jāiegādājas no 4 gadu vecuma, ja arī neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas Operetes teātra mājas lapā internetā, sociālajos tīklos Facebook, Instagram, draugiem.lv, kā arī bildes var tikt izmantotas publicēšanai medijos publikācijās par pasākuma norisi.

 

 

Biļetes “Biļešu paradīze”, internetā un Daugavpils Kultūras pils kasē, darbadienās no plkst. 16.00 līdz 19.00.