Kultūras pilī ar stand-up izrādi viesosies komiķis Jānis Kreičmanis

29.09.2023, 20.00

Komiķis Jānis Kreičmanis ar savu jauno stand-up komēdijas izrādi “Pirmās ūsas” rudenī dodas Latvijas tūrē un 12. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2023” ietvaros 29. septembrī plkst. 20.00 uzstāsies Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92).

Jānis ar stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2016. gada un ir “Comedy Latvia” sastāvā sešus gadus. Jānis ir ieguvis komēdijas gada balvas “Comedy Latvia Gada komiķis 2022” un “Comedy Latvia Gada joks 2023”.

Pirmās ūsas – visi zēni atceras šo notikumu vidusskolas sākumā, taču Jānim pirmās ūsas izauga pārkāpjot 30 gadu slieksni. Izrādē Jānis stāstīs par mēģinājumiem piekopt veselīgu dzīvesveidu, neiecietību pret tehnoloģijām, frāzi “manos laikos” un centieniem glābt omes. Kamēr citi nevar izlemt starp ģimenes pieaugumu vai suni, Jānis nevar saprast, kādā krāsa pirkt jauno skūteri.

Šī ir komiķa trešā solo izrāde un jauns karjeras atskaites punkts – šī būs pirmā reize, kad Jāni varēs redzēt uz skatuves ar īstām ūsām.

Pirms Jāņa uzstāsies un publiku iesildīs komiķis, karatē students un vīnzinis Edgars Staškevičs.

Iepriekšējās Jāņa solo izrādes “Nav godīgi” (2020) un “Liels puika” (2022) skatāmas šeit – https://kreicis.lv/#video. Vairāk info: kreicis.lv un comedylatvia.lv.


Biļetes:
https://www.bezrindas.lv/lv/pirmas-usas-jana-kreicmana-stand-up-komedija-daugavpili/12234/. Cena 15 eiro.

XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība.

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.vnfestivals.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv