Šī gada 25.aprīlī Daugavpils Kultūras pils pieguļošajā teritorijā norisinājās Lielā talka, kurā ar prieku un entuziasmu piedalījās gan Kultūras pils darbinieki, gan mūsu sadarbības partneri un pilsētas iedzīvotāji. No sirds pateicamies visiem, kuri bija kopā ar mums – Daugavpils pilsētas domes pārstāvjiem, biedrību “Solis Plus” un “DisCreation” dalībniekiem, Saskaņas pamatskolas skolēniem, Ķīmijas apkaimes pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem, kā arī apkārtnes iedzīvotājiem. Jūsu līdzdalība un ieguldītais darbs palīdzēja ne tikai sakopt apkārtni, bet arī dāvāja pozitīvas emocijas un stiprināja kopības sajūtu.

DVPI “Daugavpils Kultūras pils” vadītāja Astrīda Leščinska stāsta: “Ar kopīgiem spēkiem mēs savācām 100 maisus atkritumu, padarot Daugavpils Kultūras pils apkārtni tīrāku un sakoptāku. Paldies par atsaucību un labo piemēru, rūpējoties par mūsu apkārtējo vidi!”

Lepojamies, ka talkas laikā kopā ar mazajiem talciniekiem iestādījām arī viengadīgos ziedus Kultūras pils iekšpagalmā, savukārt Kultūras pils darbinieki čakli sakārtoja pagrabtelpas.

Sirsnīgs paldies arī saimniecītei Brigitai Madelānei par sarūpēto gardās zupas katlu, kas pēc labi padarīta darba sasildīja un iepriecināja visus talkas dalībniekus!