11. martā viesojās stand-up komiķis Aleksandrs Nezlobins ar savu jauno programmu “I’m файн”. Vakara gaitā komiķis dalījās ar humoristisku skatījumu uz ģimenes dzīvi, emigrācijas pieredzi un ikdienas situācijām, kas nereti pārvēršas negaidītos piedzīvojumos.

Foto: Margarita Vigule / Daugavpils Kultūras pils