2025. gada 25.aprīlī Daugavpils Kultūras pils pieguļošajā teritorijā norisinājās Lielā talka, kurā ar prieku un entuziasmu piedalījās gan Kultūras pils darbinieki, gan mūsu sadarbības partneri un pilsētas iedzīvotāji. No sirds pateicamies visiem, kuri bija kopā ar mums – Daugavpils pilsētas domes pārstāvjiem, biedrību “Solis Plus” un “DisCreation” dalībniekiem, Saskaņas pamatskolas skolēniem, Ķīmijas apkaimes pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem, kā arī apkārtnes iedzīvotājiem. Jūsu līdzdalība un ieguldītais darbs palīdzēja ne tikai sakopt apkārtni, bet arī dāvāja pozitīvas emocijas un stiprināja kopības sajūtu.

Foto: Margarita Vigule