Šī gada 17. aprīlī Daugavpils Kultūras pilī norisinājās profesionālās fotogrāfes Džeinas Saulītes fotoizstāde, kas veltīta dzīvniekiem no patversmēm — “Katram pa ķepām”. Fotogrāfijas, kas runā. Likteņi, kas gaida. Tā kalpo kā emocionāls un aizkustinošs atgādinājums par tiem, kuri gaida mīlestību, mājas un rūpes.
Caur Džeinas Saulītes objektīvu katrs četrkājainais varonis ieguva iespēju tikt pamanīts — ar savu stāstu, raksturu un cerību uz labāku nākotni. Izstādes mērķis ir parādīt, cik vērtīga ir katra dzīvnieka dzīvība, un, iespējams, iedvesmot kādu pieņemt atbildīgu lēmumu — dāvāt kādam no viņiem mājas.

























