Izrāde, kas veidota pēc mūsdienu dramaturga Aleksandra Volodarska lugas “Esiet laimīgi!”, ir neticams stāsts par jauno ekonomisko politiku, kriminālmeklēšanu, zivju kotletēm un, protams, par idišu, kurā pagājušajā gadsimtā runāja trešā daļa no odesiešiem. “Esiet laimīgi!” ir romantisks stāsts, ko spilgtāku padara Odesas humors un jautras dejas, kurās arī ir viegli atpazīstama šī pilsēta.
Foto: Margarita Vigule







































