24. aprīlī Daugavpils Kultūras pils apkārtne piepildījās ar rosību un patiesu kopības sajūtu. Kopā ar Kultūras pils darbiniekiem, kā arī biedrību “Solis Plus” un “DisCreation” pārstāvjiem un aktīvajiem apkaimes iedzīvotājiem piedalījāmies Lielajā talkā, lai sakoptu vidi un dotu dabai jaunu elpu.
Prieks redzēt, cik daudz cilvēku atsaucās aicinājumam – gan lieli, gan mazi ar aizrautību iesaistījās darbos. Kopīgiem spēkiem tika savākti atkritumi, sakārtota teritorija un radīta patīkama, tīra vide mums visiem.
Paldies ikvienam, kurš piedalījās – jūsu enerģija un rūpes par apkārtējo vidi ir tas, kas padara mūsu pilsētu skaistāku.
Lai šī diena iedvesmo arī turpmāk darīt labus darbus un rūpēties par vidi ikdienā.

















