🎸 18. oktobrī Daugavpils Kultūras pilī valdīja īpaša enerģija – uz skatuves kāpa Rihards Saule un grupa “Queentessence”, dāvājot skatītājiem neaizmirstamu vakaru “Queen” mūzikas valdzinājumā. Koncerts bija veltīts leģendārās grupas daiļradei, taču ne kā kopija – gan izpildījums, gan emocijas bija īstas, patiesas un piesātinātas ar kaisli ❤️.

Vakara gaitā izskanēja klausītāju iemīļotie hiti – “Under Pressure”, “The Show Must Go On”, “Radio Gaga”, “We Are The Champions”, “Love Of My Life” un daudzas citas. 🎵
Septiņu mūziķu sniegums, spilgtais skanējums un emocionālā atmosfēra radīja īstus mūzikas svētkus.