Pils darbinieki kopā ar Ķīmijas apkaimes bērnudārza bērniem svinēja Lieldienas, sauca saulīti atpakaļ un ar smaidiem un rotaļām aicināja pavasari atgriezties.

Foto: Margarita Vigule / Daugavpils Kultūras pils