A-Europa | 25 gadi kopā

29.09.2024 - 29.09.2024, 17.00

Grupa “A-Europa” izsludina jubilejas koncertu, kas veltīts savas radošās darbības 25. gadadienai. Pasākums notiks 2024. gada 29. septembrī Daugavpils kultūras pilī.

Koncerts solās būt neaizmirstams grupas “A-Europa” cienītājiem. Programmā būs visiem zināmie un iecienītākie hiti, tostarp “Meitenes Rīgā”, “Ziema – baltas rozes”, “Jūrmala”, “Tuvumā tālumā” un jaunas dziesmas. Viens no galvenajiem nosacījumiem programmas sagatavošanā bija, saglabāt dziesmu autentisko skanējumu, tāpat kā radiostacijās, diskotēkās un naktsklubos. Tādējādi atmosfēra būs piepildīta ar enerģiju un draivu.
Apmeklētājus gaida aizraujoša šova programma, krāšņi specefekti un neaizmirstamas izjūtas. Šis pasākums būs muzikāli svētki, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku!
Biļetes jau ir pārdošanā, un mēs aicinām visus mūzikas cienītājus pievienoties mums šajā īpašajā vakarā, kas būs piepildīts ar mūzikas burvību un enerģiju.
Gaidām Jūs 29. septembrī Daugavpils kultūras pilī – vietā, kur mūzikas burvība un tikšanās ar to kļūst par īpaši košu un unikālu notikumu. Nepalaidiet garām iespēju kļūt par daļu no tā!
Visas dziesmas izpilda dzīvo mūziķu pavadībā.

Grupas “A-Europa” dalībnieki:
Arturs Duboks ir grupas dibinātājs, pastāvīgais līderis un solists, visu “A-Europa” hitu, mūzikas un tekstu autors.
Egors Kovaļkovs – solo ģitāra.
Juris Ruskulis – taustiņinstrumenti, bekvokāls.
Matīss Uškāns – sitamie instrumenti.
Karolīna un Anastasija ir dejotājas, kas grupas priekšnesumiem piešķir papildu spilgtumu un enerģiju.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” un Daugavpils Kultūras pils kasē – darba dienās no plkst. 16.00 līdz 19.00, kā arī 3 stundas pirms pasākuma.