BLŪZA LIELKONCERTS / LATVIAN BLUES BAND

27.04.2024 - 27.04.2024, 18.00

Izbaudi neaizmirstamu blūza koncertu ar lielisko un pasaulē zināmo blūza grupu LATVIAN BLUES BAND. 

Šajā vakarā, zāle tiks piepildīta ar dzīvās mūzikas skaņām un silto blūza atmosfēru, kas būs neaizmirstams piedzīvojums ikvienam – gan tiem, kas jau ir blūza mūzikas cienītāji, gan tiem, kas šo aizraujošo mūzikas žanru vēl nav iepazinuši!

Grupa LATVIAN BLUES BAND pastāv kopš 2000. gada un ir uzkrājusi lielu pieredzi uzstājoties kopā ar vairāk kā 200 dažādākajiem blūza māksliniekiem no visas pasaules.

Kā grupas muzikālās ietekmes, kas visspilgtāk raksturo grupas skanējumu varētu nosaukt tādus māksliniekus, kā Albert King, Freddie King, B.B. King Albert Collins, Willie Dixon, Muddy Waters, T-Bone Walker un daudz citus. Grupas orģinālmūzika sniedzās no Ņūorleānas “second line” ritmiem sajaukumā ar r’n’b un soul mūziku līdz pat dziļam Chicago blues skanējumam. Latvian Blues Band uzstāšanās vienmēr ir aizraujošas un oriģinālas ar publikas iesaistīšanu koncerta gaitā. Tā kā grupas repertuārs ir ļoti plašs un dažāds, grupa gandrīz nekad nespēlē pēc iepriekš sagatavotas gabalu secības, bet programmu veido uzvietas pēc izjūtām un koncerta atmosfēras.

Biļetes “Biļešu paradīze” un Daugavpils kultūras pils kasē (darbadienās no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00).