Džeza grupa “The World Famous Glenn Miller Orchestra”

30.11.2024 - 30.11.2024, 18.00

Džeza grupa “The World Famous Glenn Miller Orchestra” diriģenta Vila Saldena vadībā ar jaunu programmu!

Pēc 5 gadiem šī leģendārā komanda atgriežas Latvijā.

Orķestris ir viens no trim orķestriem pasaulē, kam dotas tiesības tā saukties un vienīgais, kas var darboties Baltijas valstīs!

Glena Millera orķestra repertuārā ir izcilu bigbenda laikmeta komponistu lugas – leģendārā džeza laikmets pagājušā gadsimta 30-50.

Vils Saldens, slavens mūziķis un izpildītājs no Nīderlandes, džezu iemīlēja jau sen un uz visiem laikiem, un viņam izdevās sapulcināt izcilus mūziķus no dažādām valstīm, tikpat iemīlējušos un aizrautīgus pret džezu.

Vils un viņa mūziķi cenšas iedzīvināt Millera maģisko formulu: “Katram solistam un mūzikas aranžētājam jātiecas radīt pilnīgi jaunu un nevainojamu skanējuma stilu, kas atpazīstams jau no pirmajām notīm.”

Starp citu, saskaņā ar leģendu, Glenn Millera orķestra unikālākais un noteikti atpazīstamākais skanējums dzima pilnīgi nejauši. Koncerta laikā trompetists savainojis lūpu, un mūziķis ar klarneti bija spiests uzņemties savu lomu.

Tā radās Glena Millera spēles stils – stils, kas klausītājiem sniedz neaizmirstamu svētku sajūtu un saskarsmi ar Mūzikas brīnumu!!

Likumsakarīgi, ka koncerta kulminācija būs slavenākā darba – “Mēnessgaismas serenādes” no filmas “Saules ielejas serenāde” atskaņojums, kas skatītāju iegremdē Glena Millera laikmeta neticamajā atmosfērā.

Biļetes “Biļešu Paradīzē” un Daugavpils Kultūras pils kasē darbadienās no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00, kā arī 3 stundas pirms pasākuma.