Publiskā konsultācija ar Mihailu Labkovski “Sarunas par laimi”

18.08.2024 - 18.08.2024, 16.00

Pievienojieties mums uz izzinošu lekciju – konsultāciju klātienē, kuru vadīs pazīstamais psihologs Mihailu Labkovski, grāmatas  “Хочу и буду” autors, pārdoti 3 milj.eksemplāru. Šajā ekskluzīvajā pasākumā, psihologs iedziļināsies laimes būtībā un atklās šķēršļus, kas bieži traucē mums to sasniegt.

Galvenās tēmas:

Patiesās laimes meklējumi: Izpratne par patiesas laimes pamatprincipiem un tās nozīmi mūsu dzīvē.
Kā pārvarēt šķēršļus būt laimīgam: Psihologs dalīsies atziņās par to, kā identificēt un pārvarēt šķēršļus, kas traucē mums izjust patiesu laimi.
Ilgtspējīga laime: Uzzināsiet praktiskas stratēģijas, kā ne tikai sasniegt laimi, bet arī noturēt un kopt šo pacilājošo emociju visas dzīves garumā.

Interaktīva sesija:

Piedalieties atklātā sarunā ar Mihailu Labkovski, saņemiet atbildes uz jūs interesējošiem jautājumiem par laimi, personīgo izaugsmi un ilgstošas labklājības psiholoģiju.

Kāpēc piedalīties?

Iegūstiet dziļu izpratni par laimes būtību.
Apbruņojieties ar rīkiem, lai pārvarētu izaicinājumus, kas kavē jūsu dzīvesprieku.
Piedalieties interaktīvā jautājumu un atbilžu sesijā.
Iepazīstieties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas vēlas dzīvot laimīgāku un pilnvērtīgāku dzīvi.
Sagatavojiet savus jautājumus iepriekš un dodieties ceļā uz laimīgāku un jēgpilnāku dzīvi. Nepalaidiet garām šo iespēju piedalīties pārdomu rosinošā un transformējošā notikumā!

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” un Daugavpils Kultūras pils kasē – darba dienās no plkst. 16.00 līdz 19.00, kā arī 3 stundas pirms pasākuma.