Lieldienu zaķis bija ciemos Daugavpils Kultūras pilī!
Liels, spilgts un smaidīgs – viņš ienesa pavasara dzirksti, dāvinot iedvesmu, smaidus un prieku gan lieliem, gan maziem.

Paldies visiem, kuri apciemoja zaķi, iemūžināja skaistus mirkļus un dalījās ar saviem foto! Jūsu radošums un pozitīvā enerģija padarīja šo pavasara laiku vēl īpašāku.

Apsveicam Irinu Gerasimovu – viņas noķertais kadrs kļuva par mūsu pavasara iedvesmas simbolu.

Paldies ikvienam par siltumu, atsaucību un smaidiem. Gaidīsim jūs arī citos Daugavpils Kultūras pils notikumos – turpināsim radīt skaistas atmiņas kopā! 🌷