25.aprīlī no plkst. 9.00 līdz 13.00 aicinām Tevi uz Lielo talku Daugavpils Kultūras pils pieguļošajā teritorijā (Smilšu iela 92A). Kopā ar Kultūras pils darbiniekiem, kā arī biedrību “Solis Plus” un “DisCreation” pārstāvjiem, sakopsim apkārtni un dosim dabai otru elpu.
Aicinām ikvienu apkaimes iedzīvotāju un interesentu pievienoties – jo kopā darīt labus darbus ir ne tikai lietderīgi, bet arī iedvesmojoši! Darba cimdi un atkritumu maisi būs nodrošināti, un neizpaliks arī karsta tēja un sirsnīgas sarunas.
Pulcēšanās plkst. 9.00 Daugavpils Kultūras pils iekšpagalmā.
Lai daba uzplaukst, un mūsu pilsēta kļūst tīrāka – sāc pavasari ar labiem darbiem!
Lai daba uzplaukst, un mūsu pilsēta kļūst tīrāka – sāc pavasari ar labiem darbiem!






