
Aleksandrs Nezlobins
Aleksandrs Nezlobins uzstāsies Daugavpilī ar savu jauno stand-up programmu.
“I’m файн” ir Aleksandra Nezlobina jaunais koncerts. Tas ir pilnīgi jauns materiāls: maksimums 1–2 joki var šķist pazīstami. Nu labi, varbūt 3–4 — tomēr mākslinieka vecums ir jāņem vērā.
Šis koncerts ir par ģimeni, kas ir līdzās, par emigrāciju bez varoņeposa, par ikdienišķām sīklietām, kas pēkšņi pārvēršas kvestos, un par meitu, kura jaunā valstī orientējas ātrāk nekā pieaugušie. Par bailēm, šaubām un situācijām, par kurām sākumā nav smieklīgi, bet pēc tam ļoti.
Aleksandrs Nezlobins ir viens no atpazīstamākajiem komiķiem krievvalodīgajā skatuvē, Comedy Club rezidents jau kopš projekta pirmajiem gadiem, stand-up komiķis, scenārists un režisors. Viņu mīl mileniāļi (pat tie, kuri nezina, ka ir mileniāļi) un z paaudze, kas savus iespaidus formulē īsi: “plus vaibs”.
Tiekamies Sašas koncertā Daugavpilī!