Šī gada 17. aprīlī Daugavpils Kultūras pilī norisinājās profesionālās fotogrāfes Džeinas Saulītes fotoizstāde, kas veltīta dzīvniekiem no patversmēm — “Katram pa ķepām”. Fotogrāfijas, kas runā. Likteņi, kas gaida. Tā kalpo kā emocionāls un aizkustinošs atgādinājums par tiem, kuri gaida mīlestību, mājas un rūpes.
Caur Džeinas Saulītes objektīvu katrs četrkājainais varonis ieguva iespēju tikt pamanīts — ar savu stāstu, raksturu un cerību uz labāku nākotni. Izstādes mērķis ir parādīt, cik vērtīga ir katra dzīvnieka dzīvība, un, iespējams, iedvesmot kādu pieņemt atbildīgu lēmumu — dāvāt kādam no viņiem mājas.
Katram apmeklētājam tika dota iespēja ne tikai izbaudīt spēcīgas un emocionāli piesātinātas fotogrāfijas, bet arī iepazīt šo dzīvnieku stāstus. Turklāt apmeklētāji sniedza arī savu ieguldījumu, atnesot dzīvnieku barību, kas vēlāk tika nodota patversmei. Izstādes apmeklētāju vidū bija ne tikai tie, kam rūp patversmes iemītnieku liktenis — sadarbības partneri, fotogrāfes draugi, patversme “Otrā māja” —, bet arī viens no četrkājainajiem draugiem.
Līdz 28.maijam izstāde ir apskatāma Daugavpils Kultūras pils 1.stāvā un aicina katru aizdomāties par mūsu ikdienas rīcībām un to, kā mēs izturamies pret mazajiem, pūkainajiem draugiem.

























